Zistite viac o študentských financiách a výhodách študentského bankového účtu.
Medzi výhody študentského bankového účtu patrí to, že študenti získajú prístup pre jednoduché ovládanie svojich bankových transakcií zo vzdialených miest. Bezplatné internetové bankovníctvo, a bezplatná debetná karta sú k dispozícii študentom, aby mohli pohodlne platiť odkiaľkoľvek.
Študentské bankové účty majú aj ďalšie výhody, ako sú exkluzívne zľavy, bezplatné darčeky, železničné karty a špecializovaní poradcovia v oblasti financií pre študentov.
Hlavnými výhodami študentského bankového účtu je možnosť bezúročného prečerpania, ktoré ponúkajú niektoré banky. Počas štúdia bude váš kontokorentný úver bezúročný do dohodnutého limitu, ktorý sa v niektorých prípadoch každým rokom štúdia zvyšuje.
Ak sa rozhodnete otvoriť študentský účet, pochopíte, ako peniaze fungujú a ako ich môžete čo najlepšie využiť. Študent je oboznámený s rôznymi finančnými pojmami a ich významom. Pomáha tiež vštepovať si dobré sporiace návyky.
Každá banka má trochu iné pravidlá o tom, kto bude mať nárok na ich študentský bankový účet. Porovnajte si jednoducho online študentské účty v rôznych bankách a vyberte si najlepší študentský účet pre vás.

social position

Zdieľaj tento článok

Prihláste sa na náš newsletter a získavajte novinky a výhodné ponuky do svojej e-mailovej schránky.